JAK TO DOPADLO S NAŠÍ ZAHRADOU ANEB DĚKUJEME ZA POMOC

Jak zkultivovat původní povrch, vybrat z něho kořeny a suť, plevel zahubit, položit geotextilii, navozit novou zeminu, zasadit trávník a udělat pískoviště-to vše nám bylo jasné. Ale při pohledu nahoru pod střechu už nám nebylo do smíchu. Jak jen tam dopravit a přimontovat ochranou síť? Obvolali jsme pár horolezců, avšak v okamžiku, kdy spatřili naši pěknou zahrádku se špatným přístupem, vzali nohy na ramena. Začali jsme být zoufalí. Kdo nám pomůže doončitrevitalizaci zahrady? Kdo si troufne vyšplhat na střechu? A v tom přišla pomoc. Jejich motem je ,,Dostaneme se všude tam, kam si ostatní už netroufnou." A byla to pravda. Zatím, co jiní utekli, firma ,,VÝŠKOVÉ PRAÁCE DUŠÁNEK" se nezalekla a my i zahrada jsme byli zachráněni. Dokonce, i přesto že se nejedná o velkou firmu, nám byla část práce poskytnuta jako sponzorský dar. Jsme neuvěřitelně vděčni a rádi, že stále existují firmy, které ctí společenskou odpovědnost vůči okolí a jsou schopni podpořit dobrou věc. Takže naše velké díky patří p. Dušánku, jeho pracantům a odvaze, kterou se nebáli vložit do našeho projektu. DĚKUJEME.

Na dveře klepe Halloween..hurááá :-)

Hlídání s nápadem

Výtvarné hrátky - program leden-březen

23.01.2017 15:28