Představení našeho Klubíku

26.07.2021 09:49

Chceme se pochlubit :-)

Již několik měsíců spolupracujeme s firmou Playmobil Cheb , která nás učarovala svým přístupem k zaměstnancům a svým prorodinným nastavením. Obzvlášť  v dnešní době je toto velmi vyjímečné a proto jsme na naší spolupráci patřičně pyšní. 

Přes všechny benefity, které firma Playmobil svým zaměstnancům nabízí vytvořila další a tím je firemní klubík, zajišťující hlídání dětí pro zaměstnance a zaměstnankyně Playmobilu. Klubík zajišťuje naše mateřské centrum. 

Velmi si tohoto gesta ceníme a jsme rádi, že jsme součástí work -life balanc zaměstnanců této firmy. 

Klubík sídlí přímo v prostorách firmy a je vybaven a uzpůsoben pro děti. Jedná se o prostor o velikosti 4 + 1 se zázemím pro děti i chůvy. 

Chůva má certifikované vzdělání pro práci s dětmi a je jí naše Laďka. Laďka je milá, nekonfliktní, děti milující mladá slečna, která se pro tuto práci prostě musela narodit. Jsme rádi, že je v našem týmu a že jí máme. 

Pokud tedy hledáte zaměstnání např. po mateřské , je Playmobil správná volba . 

 

 

Zpět