Potravinová pomoc

 

Od dubna 2024 poskytuje Klubíčko Cheb, z. s. potravinovou pomoc prostřednictvím projektu "Potravinová a materiální pomoc nejchudším osobám III (reg. č. CZ.03.04.01/00/22_010/000 1326)". 

Na potravinovou pomoc mají nárok všechny osoby, které se nacházejí v krizi. Výdej probíhá 1x za dva týdny, nárok na potravinovou pomoc poté vzniká 1x za 30 dnů (tzn. dostanete potravinovou pomoc 1.5., žádat můžete znovu po 1.6.). Všechny nové informace ohledně potravinové pomoci naleznete na FB stránkách Mateřské centrum Klubíčko.

Na výdej potravinové pomoci si s sebou vezměte prosím: tašky na potraviny, doklady ke každé osobě, která o potravinovou pomoc žádá. Pokud vás vysílá organizace, s kterou spolupracujte, mějte prosím vyplněný formulář, který najdete ke stažení níže - ušetří to čas nám, i vám :). 

Fomulář ke stažení a vyplnění:

evidenční list Potravinová pomoc - List 1.pdf (570455)

 

Vzhledem k událostem v posledních týdnech jsme nuceni mít určitá pravidla pro výdej potravinové pomoci. Jedno z těchto pravidel je vydávání potravinové pomoci na pořadové čísla. Jedno pořadové číslo na jednu rodinu (rodina = otec/matka a děti). Pokud číslo nedostanete, nebude vám potravinová pomoc vydána. 

Další pravidla najdete v letáku:

ROZPIS do konce roku 2024: