Adaptační skupina

otevíráme v druhé polovině května adaptační skupinu "knoflík" pro děti 3- 6 let. Prosím v případě zájmu vyplňte přihlášku a pošlete na adresu: mcklubicko@seznam.cz, у разі зацікавленості заповніть заявку та надішліть її на адресу : mcklubicko@seznam.cz

Pro velký zájem, otevíráme v půlce července adaptační skupinu "Špendlík" pro děti ve věku 6 - 15 let. Přihlášku najdete pod informačním letákem, vyplněnou prosím zašlete na e-mail: mcklubicko@seznam.cz, případně ji můžete donést na adresu Klubíčka: Májová 606/35, Cheb nebo na adresu uvedenou v informačním letáku, kde se již nachází adaptační skupina "Knoflík".

Adaptační skupina Špendlík byla v provozu do 26.8. 2022 , děkujeme všem rodičům a dětem za jejich důvěru a doufám, že si to užili jako my ....

Для великої зацікавленості в середині липня відкриваємо адаптаційну групу «Шпилька» для дітей 6-15 років. Заявку можна знайти під інформаційною листівкою, надішліть її на електронну пошту: mcklubicko@seznam.cz, або принесіть за адресою Klubíčka: Májová 606/35 або за адресою, вказаною в інформаційній листівці, де вже розташована адаптаційна група «Кнофлік».

Přihláška zde:

přihláška-špendlík.docx (112144)