Náš pracovní tým aneb, koho u nás potkáte ....

Navštívíte-li Mateřské centrum Klubíčko - potkáte hlavně naší Zdeničku Košatovou, která vede Koťátka, na táborech a aktivitách pak Zuzku Klauberovou.

Navštívíte-li Dětskou skupinu Batole - potkáte dvě tety a to Peťulu Křivánkovou a Peťulu Pravdovou. Naše další teta Laďka Maxová je momentálně na mateřské dovolené. Dočasně nám tedy vypomáhá ještě Terka Brožová.

V Adaptační skupině Knoflík potkáte Alonu Polovou.

V rámci projektu, který děláme ve spolupráci s IOM Czechia potkáte dvě naše skvělé koordinátorky Sabinu Pavlačku a Katerynu Filip.

V sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi potkáte : Áďu Paletářovou, Petru Bockovou a Martinu Paboučkovou.

Spousty z nás můžete potkávat na odpoledních aktivitách, jako jsou kroužky nebo akce, a nebo také na vzdělávacích kurzech - jsme totiž super multifunkční :). Samozřejmě můžete potkávat v Klubíčku nebo na akcích, které Klubíčko pořádá i naše skvělé dobrovolníky, kterých máme již přes 40.